Český Krumlov vyhlašuje anketu o nejpopulárnějšího sportovce

Redakce  /  6. 2. 2024

Český Krumlov vyhlašuje anketu o nejpopulárnějšího sportovce

K tradičnímu vyhlašování Sportovce Českokrumlovska, které každoročně pořádá Česká unie sportu, se letos připojí město Český Krumlov s anketou o nejoblíbenějšího sportovce. Nominace jsou otevřené do 12. února.  

Ocenění Sportovec Českokrumlovska každý rok uděluje Okresní sdružení České unie sportu Český Krumlov sportovcům z regionu, kteří dosáhli v uplynulém roce mimořádných úspěchů. Ocenění získávají nejlepší jednotlivci, kolektivy, mladí do 17 let, trenéři, ale také úspěšní tělovýchovní pracovníci.

Letošní vyhlašování, které se uskuteční 14. února 2024 od 17.00 hodin v Prokyšově sále, doplní nově i anketa o nejoblíbenějšího sportovce. Svého favorita může navrhnout kdokoli prostřednictvím online formuláře, který je k dispozici na webu města do 12. února 2024.

„Anketu o nejpopulárnějšího sportovce obnovujeme po mnoha letech, v minulosti ji pořádal Českokrumlovský deník (dříve Českokrumlovské listy), po odchodu sportovního redaktora ale zanikla. To nám přišlo škoda, tak ji zkusíme opět vrátit na startovní čáru,“ říká místostarosta Dalibor Uhlíř.

Obnovením této ankety chce město Český Krumlov přiblížit sportovní události obyvatelům a zvýšit zapojení veřejnosti do oceňování místních sportovců. „Chceme, aby obyvatelé byli součástí této slavnostní sportovní události a mohli vyjádřit podporu svým oblíbeným sportovcům,“ dodává místostarosta.

Nominační formulář→

Štítky

anketa nominace nejoblíbenější sportovec Českokrumlovska sport
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: