LTC Český Krumlov má další krajskou přebornici, Terezka Svobodová uspěla ve čtyřhře

Redakce  /  19. 1. 2024

LTC Český Krumlov má další krajskou přebornici, Terezka Svobodová uspěla ve čtyřhře

O víkendu 6. až 8. ledna se v Jindřichově Hradci konal jihočeský halový přebor mladších žákyň a mezi nejlepšími mladými tenistkami kraje se představily i Terezka Svobodová a Maruška Pávková z krumlovského LTC. V silné konkurenci se určitě neztratily a Terezka si domů odvezla pohár pro krajskou přebornici ve čtyřhře.

Ve dvouhře se obě naše mladé hráčky dostaly do čtvrtfinále, kde Terezka Svobodová skončila na raketě první nasazené Hany Votavové z LTC VITON ČB, která jí tak vrátila porážku z nedávného silně obsazeného turnaje v Českém Krumlově, Maruška Pávková pak prohrála s budoucí vítězkou Enolou Fiedlerovou z pořádajícího klubu.

To, že v Českém Krumlově čtyřhry umíme, pak potvrdila zejména Terezka a ve dvojici se svojí singlovou přemožitelkou Votavovou si došly pro vítězství a titul krajských přebornic. V napínavém finále si poradily ve dvou setech 7:5, 6:4 s párem Šebístková – Fiedlerová a mohly právem slavit. Ani Maruška Pávková určitě nezklamala, protože se s Ondřejovou dostaly až do semifinále, kde je zastavily právě pozdější vítězky. 

Výkony i výsledky obou děvčat tak určitě potěšily i šéftrenéra LTC Míru Faktora a předsedu klubu Tomáše Vachtu, protože mít nejlepší deblistku kraje v konkurenci hráčů z větších jihočeských klubů je pro LTC Český Krumlov dalším velkým úspěchem.

Více se dočtete zde→

LTC ČK, zdroj: oKS

Autor: Jan Štaberňák
Vyšlo v Novinách města 02/2024

Štítky

LTC Český Krumlov má další krajskou přebornici Terezka Svobodová uspěla ve čtyřhře
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: