Přijímáme žádosti o dotace v Programu podpory

Redakce  /  26. 1. 2024

Přijímáme žádosti o dotace v Programu podpory

Začátkem února se otevírá příjem žádostí o dotaci v Programu podpory, letos je v něm téměř 9,6 milionů korun, které půjdou na aktivity místních spolků, sportovních klubů, sdružení a organizací.

Město podporuje činnosti ve sportu, kultuře, sociálních službách, zahraniční spolupráci, environmentální výchově, volnočasových aktivitách a podpora míří také v podobě stipendií studentům z nízkopříjmových rodin. O příspěvek si mohou požádat desítky spolků, organizací a jednotlivců. Příjem žádostí o dotaci začíná 1. února a končí 15. února 2024. Veškeré dokumenty od pravidel přes vzory žádostí a závěrečné zprávy až po další požadované přílohy jsou k dispozici na www.ckrumlov.cz/dotace.

Autor: Jan Štaberňák
Vyšlo v Novinách města 02/2024

Štítky

Program podpory dotace finance příjem žádostí kultura sport
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: