6. ročník benefičního sportovního turnaje

Jan Čermák  /  21. 6. 2024

6. ročník benefičního sportovního turnaje

V sobotu 15. června 2024 se odehrál šestý ročník benefičního turnaje s výtěžkem pro dětský domov v Horní Plané. V horkém počasí jsme dosáhli rekordní účasti i vybraných prostředků. Povedená akce proběhla na hřištích u Hornobránského rybníka v Českém Krumlově, kteá nám laskavě zdarma poskytla organizace PRO-SPORT, o.p.s.

Nohejbalového turnaje dvojic se zúčastnilo 10 týmů a beachvolejbalového turnaje smíšených dvojic 7 týmů. V každém z turnajů si zahrály také dvě dvojice hráčů
z dětského domova, zapojila se i „teta“ Kamila. 

Již od prvních zápasů to bylo napínavé, s navýšením počtu týmů se v obou turnajích zvedla i kvalita a leckterá klání tak byla velmi vyrovnaná. Do vyřazovacích fází tedy postoupili ti skutečně nejlepší. Již od čtvrtfinále jsme se dočkali nečekaných zvratů a dále pokračovali jen ti s nejpevnějšími nervy.

V nohejbalovém turnaji na konečném třetím místě skončil budějcký tým „Samson“, na druhém místě loňští vítězové „Pajda“, a zlato brali Kamil s Davidem, tedy tým
„Stars“, přičemž pro Kamila to bylo z dosavadních šesti ročníků již čtvrté vítězství!

V beachvolejbalovém turnaji se na bronzové příčce po strhujícím boji umístila dvojice Evarda, stříbro si odnesli „Hornobraníci“ a příčku nejvyšší obsadila dvojice „Hrálisme“.

Vítězové si odnesli příjemné pivní ceny, na hornoplánský dětský domov jsme vybrali částku 4.600,- Kč, všem hráčům za příspěvky děkujeme. Za velmi chutné a zdravé
pohoštění a také za fotky děkujeme paní Kristýně Čermákové.

Projekt „Zdravý životní styl“ podpořili město Český Krumlov, Jihočeský kraj a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

benefiční turnaj, zdroj: oKS (1/4)benefiční turnaj, zdroj: oKS (2/4)benefiční turnaj, zdroj: oKS (3/4)benefiční turnaj, zdroj: oKS (4/4)

Autor textu: Jan Čermák
Autorka fotografií: Kristýna Čermáková

Štítky

volejbal nohejbal benefiční turnaj Český Krumlov
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: