Karta Krumlováka

Alexandr Nogrády  /  27. 3. 2024

Karta Krumlováka

Milí Krumlováci,

připravujeme nový produkt, tzv. Kartu Krumlováka, která občanům přinese zvýhodnění při využívání služeb ve městě, ať už jde o návštěvy městských zařízení – divadel, sportovišť, volnočasových aktivit, benefity ale poskytnou i místní podnikatelé v restauracích a kavárnách. Karta Krumlováka představuje další krok k tomu, abychom byli vstřícným městem, které myslí na své občany a je k nim přívětivé.

Dlouhodobě mě totiž trápí, když slyším od mnohých z vás, že nechodíte do centra a máte dojem, že patří jen turistům. Centrum má co nabídnout i svým občanům a výhody karty by nás měly motivovat k tomu, abychom sem pravidelně chodili a cítili jsme se tu, že tu jsme doma, protože tu doma opravdu jsme. Máme zde skvělé podnikatele, kteří jsou ochotni poskytnout slevy ve svých podnicích, a chceme tuto příležitost využít.

Spuštění karty plánujeme od začátku května, na startu se bude jednat zejména o kartu, která poskytuje slevy na služby, ale časem počítáme, že to bude multifunkční produkt, který zahrne například i parkování, to si ale v současné době žádá delší projektování technického zajištění. Žijeme v době, kdy je digitalizace neoddělitelnou součástí našeho života, proto píšu-li zde o kartě, jedná se o elektronickou verzi, kterou si každý Krumlovák stáhne do svého chytrého telefonu. Myslíme samozřejmě i na občany, kteří technologiím neholdují, pro ně bude k dispozici fyzická plastová kartička. Alexandr Nogrády, zdroj: Město Český Krumlov

V nejbližší době budou spuštěny webové stránky ke kartě, kde budou k dispozici všechny informace – jak karta funguje, jak si o ni zažádat, seznam provozoven poskytujících benefity a další potřebné informace. Plánujeme také mít stánek na městských akcích, kde vám chceme vysvětlit vše, co vás ke kartě bude zajímat, nejbližší akce, kde nás můžete potkat, je Kouzelný Krumlov v Městském parku.

Spolu s Kartou Krumlováka spustíme i Kartu hosta, která se zaměřuje na podporu turismu ve městě. Pro návštěvníky má být motivací k tomu, aby se ubytovávali v Českém Krumlově, neboť tato karta je vázána jen pro zde ubytované hosty.

Věřím, že Kartu Krumlováka přijmete s nadšením a že si každý v ní najde výhody, které s sebou přinese. Budu rád za vaše ohlasy, až se s vámi potkám na městských akcích.
 

Autor: Alexandr Nogrády, starosta 
Vyšlo v Novinách města 04/2024
 
 
 

 
 

Štítky

Karta Krumlováka zvýhodnění občané Českého Krumlova
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: