Krumlovské pivní slavnosti v Portu 1560

Redakce  /  28. 3. 2024

Krumlovské pivní slavnosti v Portu 1560

Dvoudenní slavnosti piva 26. a 27. dubna pomyslně završí slavnostní akce u příležitosti otevření areálu bývalého pivovaru, který nyní slouží jako společenské centrum pod názvem Port 1560.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na kompletní nabídku piv našeho pivovaru Krumlov, grilované speciality a další lahůdky z Pivovarské restaurace, ale také na hudební program v režii kapel Corso Beat, dechovky Bohdalky, skupiny Bryce and his Bohemians a rockových UDG.

Foto: Port 1560

Na pivních slavnostech se budou bavit milovníci dobrého piva a hudby, ale také rodiny s dětmi. Pro nejmenší účastníky je připravený dětský program a soutěže. Pro zájemce o prohlídky areálu máme připravené zvýhodněné vstupné do expozic.

Ať už jste milovníkem dobrého piva, hudby nebo jen hledáte příjemný rodinný program, slavnosti piva v Portu 1560 jsou tím pravým místem, kde byste neměli chybět.

Vstupné je zdarma, podrobný program najdete na webu.

Přijďte si užít skvělou atmosféru, těšíme se na vás!
Na zdraví Českého Krumlova!

Autor: Miroslav Březina, Port 1560
Vyšlo v Novinách města 04/2024

Štítky

slavnosti piva Port 1560 Český Krumlov
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: