Nepřehlédněte v knihovně - únor

Redakce  /  22. 1. 2024

Nepřehlédněte v knihovně!

Při příležitosti Světového dne léčby zvukem 14. února přinášíme nabídku audioknih. Poslech pěkné knihy může navodit duševní pohodu a tím i pomoci k duševnímu zdraví. 

Více než 2 000 dalších titulů „knih do ucha“ je k zapůjčení ve studovně Městské knihovny v Českém Krumlově. Řadu dalších pěkných titulů naleznete v on-line katalogu na webu knihovny www.knih-ck.cz. Přejeme příjemné chvíle při poslechu.

Čepelka, Miloň: Pokrývač

Autorské čtení novely z dob husákovské normalizace. Vyprávění s ironickým nadhledem a překrásnou češtinou se hezky poslouchá.

Ishiguro, Kazuo: Klára a Slunce

Alegorický příběh, v němž nahlédneme do světa lidí očima výjimečné robotky Kláry, nadané pokročilou umělou inteligencí.

Obermannová, Irena: Babička

Kniha o stárnutí a tématech, která s ním souvisejí. Autorce se podařilo mluvit o těchto tématech s nadhledem, úsměvem i určitou sebereflexí.

Pogodová, Sandra: Buď v pogodě

Vtipné příhody ze života, jako stvořené k poslechu, v podání herečky Sandry Pogodové. Ve vyprávění se autorka střídá s Janem Kanyzou, který čte historky jejího otce.

 

Autor: Romana Linhartová
Vyšlo v Novinách města 02/2024

Štítky

knihovna knižní tipy světový den léčby zvukem Městská knihovna Český Krumlov
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: