Adventní čas ve městě

Alexandr Nogrády  /  1. 12. 2023

Alexandr Nogrády, zdroj: Město Český KrumlovMilí Krumlováci, poslední měsíc v roce vždy v Krumlově panuje úplně jiná nálada než kdy jindy. Adventní program přiláká do centra i ty obyvatele, kteří se sem přes rok tak často nevydávají, vánoční atmosféra totiž pohltí všechny. Rádi se potkáváme u voňavého punče, společně rozsvěcujeme strom, zpíváme koledy a celkově je nám milo. Také to tak vnímáte?

Adventních akcí je opět připraveno nepřeberné množství, každý si najde to své, to, co ho baví a zajímá, ať už jsou to koncerty místních kapel na náměstí nebo komornější vystoupení, dětská divadélka, vánoční tvoření nebo jen korzování vyzdobenými ulicemi.

Adventní čas je ale také dobou, kdy se na malou chvilku pozastavíme v uspěchaném světě. Teď víc, než kdy jindy si uvědomujeme, jaké máme štěstí, že žijeme v bezpečné a krásné zemi a jsme vděční za to, co máme kolem sebe – rodinu, přátele, domov.

Přeji všem, aby vánoční svátky byly pro vás plné lásky, klidu a pohody ve společnosti vašich nejbližších a těším se, že se budu s vámi potkávat při vánočních akcích.

Autor: Alexandr Nogrády, starosta 
Vyšlo v Novinách města 12/2023

Štítky

Vánoce přání starosta Alexandr Nogrády advent program akce
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: