Pour Féliciter

Alexandr Nogrády  /  1. 1. 2024

Do roku 2024 vstupujeme všichni plni očekávání, co nového nás potká, kam nás zavedou nové příležitosti. Stejně tak do nového roku vstupujeme i s přáním, aby vše to dobré, co se nám přihodilo v roce minulém, vydrželo. Abychom dál mohli pokračovat v tom, na čem jsme v uplynulých letech usilovně pracovali.

Alexandr Nogrády, zdroj: Město Český KrumlovZa vedení města mohu slíbit, že budeme dál pokračovat v rozvoji započatých projektů. Budeme se věnovat oblasti bydlení, samozřejmě budeme investovat značné finance i do infrastruktury města, aby život zde byl pro všechny příjemnější. Finančně výrazně podpoříme také sport a kulturu. V novém roce se můžeme těšit jak na již ustálené a oblíbené akce, tak i na novinky, které zpestří společenský život ve městě. Jednou ze zmíněných novinek je i společensko-kulturní prostor Port 1560. V citlivě zrekonstruovaných pivovarských budovách budete moci navštívit moderní prostor a expozice mapující život obyvatel na přelomu 19. a 20. století. Budeme také pokračovat v setkávání s občany, neboť tato zpětná vazba je pro nás klíčová. Řada námětů, které vzešly z diskuzí s vámi, již byla realizována a další jsou v řešení. 

Přeji vám všem, abyste v roce 2024 byli zdraví, abyste byli obklopeni lidmi, které chcete mít vedle sebe, abyste si plnili svá přání a cíle a mysleli i na ostatní a pomohli jim na cestě za jejich sny.

Autor: Alexandr Nogrády, starosta 
Vyšlo v Novinách města 01/2024

Štítky

úvodník starosta Alexandr Nogrády přání nový rok 2024 novoroční přání
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: