Web pro složité životní situace

Zdeněk Moravec  /  24. 1. 2024

Web pro složité životní situace

Představujeme elektronické služby města

Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Katalog sociálních služeb na Českokrumlovsku socialnisluzby.ckrumlov.cz je souhrnem informací pro všechny, kdo potřebují najít službu v sociální oblasti pro sebe nebo svého blízkého.

Ať už hledáte pomoc s péčí o seniory nebo řešíte problémy dětí a mládeže, nevíte si rady ve své obtížné životní situaci či hledáte specifické služby pro osoby se zdravotním postižením, najdete zde všechny informace na jednom místě. Webový katalog umožňuje občanům rychle a efektivně prohledávat profily organizací poskytujících sociální služby v rámci celého Českokrumlovska. V současné době je v katalogu přes 60 organizací, na které se můžete ihned obrátit se svým dotazem. Pokud jste naopak poskytovatelem sociálních služeb a nejste v našem katalogu, dejte nám vědět. Informace v katalogu spravuje pracovník Odboru sociálních věcí a zdravotnictví. Doufáme, že náš digitální průvodce sociálními službami vám pomůže najít tu správnou pomoc.

katalog sociálních služeb, zdroj: oKS

Autor: Zdeněk Moravec
Vyšlo v Novinách města 02/2024

Štítky

Sociální služby katalog služeb informace senioři osoby se zdravotním postižením osoby v krizi děti mládež rodiny nová webová stránka
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: