Nominujte své favority na Cenu města za rok 2023

Redakce  /  22. 1. 2024

Nominujte své favority na Cenu města za rok 2023

Do 31. března 2024 mají lidé možnost nominovat své favority na Cenu města Český Krumlov za rok 2023.

Cena města se uděluje za mimořádné počiny v předešlém roce, ale i za dlouhodobou činnost, která přispívá k obohacení obyvatel a rozvoji města. Cenu města je možné udělit jednotlivcům, ale i skupinám, organizacím, spolkům a jiným souborům.

Své návrhy může veřejnost zasílat prostřednictvím webového formuláře nebo v listinné podobě na adresu kanceláře starosty, náměstí Svornosti 1, Český Krumlov. Z kandidátů budou laureáty vybírat zastupitelé na jednom z jarních jednání. Slavnostní vyhlášení a předání ceny proběhne v červnu. Více informací k Ceně města Český Krumlov včetně nominačního formuláře naleznete na webu města www.ckrumlov.cz/cenamesta.

Cena města 2022, zdroj: oKS

Štítky

Cena města nominace
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: