Rozšíření a modernizace kamerového systému

Štěpánka Kučerová  /  1. 12. 2023

Logo - Ministerstvo vnitraJe to již 17 let, co město položilo základy městského kamerového dohlížecího systému. Ten slouží k dohledu nad dodržováním veřejného pořádku, přispívá k ochraně bezpečnosti osob a majetku či odhalování přestupků.

Od té doby se městu opakovaně daří získávat dotační prostředky na jeho rozšiřování a modernizaci, a to v rámci Programu prevence kriminality na místní úrovni, který spravuje Ministerstvo vnitra ČR. V letošním roce získalo dotaci ve výši necelých 350 tis. Kč, kterou využilo na modernizaci řídicího pracoviště na služebně Městské policie Český Krumlov a modernizaci kamerového bodu v Horní ulici a MW spoje v Lipové ulici. Více informací o projektu naleznete na www. ckrumlov.cz/projekty.

Autor: Štěpánka Kučerová
Vyšlo v Novinách města 12/2023.

Štítky

Kamerový systém Modernizace Bezpečnost
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: