Slavnostní předávání vysvědčení

Redakce  /  15. 12. 2023

Slavnostní předávání vysvědčení

Ve středu 13. prosince se konalo tradiční slavnostní předávání vysvědčení absolventům Akademie 3. věku.

Senioři si v letošním roce užili nabitý program, během něhož se uskutečnilo 16 akcí (přednášek, prohlídek, výletů) se zaměřením zejména na oblast historie. Účastníci kurzů měli možnost navštívit zámecké lapidárium, také šli po stopách městského opevnění s Martinem Jakabem, Alice Glaserová je seznámila s tradicí jihočeských lidových krojů a Martin Nechvíle vyprávěl o archeologii 20. století.

Pořadatelem Akademie 3. věku jsou Sociální služby SOVY o.p.s. za podpory města Český Krumlov a Městské knihovny v Českém Krumlově.

Akademie 3. věku, zdroj: oKS (1/3)Akademie 3. věku, zdroj: oKS (2/3)Akademie 3. věku, zdroj: oKS (3/3)

Přáním všech bylo, aby se zde v hojném počtu sešli i v příštím roce a mohli se dál vzdělávat, bavit a zažívat příjemné chvíle s přáteli.
Vysvědčení absolventům předal starosta Alexandr Nogrády. Kromě diplomu dostali na památku také svou historickou fotografii pořízenou během exkurze v Museu Fotoateliér Seidel.

 

Štítky

Akademie 3. věku slavnostní předávání vysvědčení SOVY o.p.s.
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: